– Update: 19 maart 2025 –
Affiliate links zijn links naar productpagina’s. Heel handig in sites zoals deze, zonder nadelen ook. Maar Adblockers kunnen die links blokkeren, zonder dat je dat wil. De beste Adblocker is uBlock Origin en ook daarin kan het soms verkeerd staan. Hier de oplossing als je niet meer kan klikken op dat soort links.
Als dit soort affiliate links niet meer werken (deze gaat naar oordopjes op AliExpress), zet dan in de uBlock voorkeuren > Advertenties > EasyList uit. Die kan je vinden in de Firefox voorkeuren, en dan bij de Extensies, en dan bij de drie puntjes bij uBlock Origin: voorkeuren.
Dus daar kan bij Filterlijsten > Advertenties de EasyList UIT:

In andere Adblockers zitten vergelijkbare filters en instellingen. Eén van die filters kan de boosdoener zijn. Je kan ze dan een voor een uitzetten om ‘m te vinden.
- Hier meer info over uBlock Origin als beste Adblocker
- En hier meer info over Firefox als beste browser
Je kan ook altijd nog een link kopiëren en plakken in een nieuw venster. Of je doet Rechtsklik > “Koppeling openen in een nieuw venster“. Dat werkt ook altijd, zelfs als deze EasyList aan staat.
Deze link is ook zo’n afflliate link, en die gaat naar zo’n superklein mini-oordopje op AliExpress. De review daarvan volgt hier nog:

Affliliate links hebben eigenlijk geen nadelen, dus er is ook weinig reden om ze uit te zetten. Hier op AARTJAN.nl/blog staan verder ook geen advertenties, dus op deze site kan je sowieso je Adblocker uitzetten. Dat kan namelijk per site, met het adblocker-knopje, rechtsboven in de adresbalk:

Ik ben nu wel nieuwsgierig naar de earbuds, ik heb zelf al zo vaak adviezen gevolgd, maar yinyoo revonext, kz zs10 pro, kz zsx terminator, trn v90, anker soundcore q300. Van de earbuds heb ik de my0002. Op zich heel goed, af en toe hapert bluetooth maar ik ben nu wel benieuwd of deze beter zijn. Wil je een hint geven Aartjan?
Prachtige teaser overigens.
Groeten Hans
Het zijn sowieso de kleinste. En “open ear”. Uniek dus, en ze klinken ook echt top als je EQ gebruikt. Binnenkort de langere review hier!
Ik gebruik Brave en die blokkeert die links niet, wel alle advertenties.